Efektowne fryzury sylwestrowe – jak wystylizować?

Wielkimi krokami zbliża się ta jedyna noc w roku – sylwestrowe szaleństwo. Celebracja Nowego Roku nie musi się opierać na hucznych obchodach, a na miłym spędzeniu czasu, nie odbierajmy wiec sobie radości z szalonych, sylwestrowych przygotowań. Nawet jeśli z najbliższymi łączymy się wirtualnie, to tym bardziej na video uwydatniamy bardziej naszą fryzurę niż outfit, więc niech będzie efektowna! Jakie fryzury królować będą wśród miłośniczek mody w noworoczną noc?

Nie da się ukryć, że wpływ na aktualne trendy w stylizacji w znaczącym stopniu miał klimat czołowych seriali, które podbiły nasze serca w tym roku. Kostiumografowie i wizażyści spisali się na medal łącząc vintage look z najnowszymi trendami. Podpowiadamy jak w domowym zaciszu stworzyć efektowne fryzury w kilku krokach.

60’s flip à la Beth Harmon

Postać utalentowanej szachistki z pewnością zapadnie w pamięć wiernych fanów na długo. Szyk i klasa przedstawione w serialu „Gambit Królowej” na nowo zdefiniowały popularnego long boba. Klasyczne wydanie fryzury z wykręconymi na zewnątrz końcówkami wypromowała zresztą już dawno ikona stylu Jackie Kennedy.

Użyjemy do tego lokówko-suszarki AS8901 od Remingtona:

Dokładnie pasmo po pasmie suszymy włosy od samej góry, okręcając je wokół lokówko-suszarki i wywijając je na zewnątrz. Po ukończonej stylizacji możemy również utrwalić wywinięte końcówki klasyczną lokówką lub prostownicą.

Królewskie loki

Kolejną pozycją, która zagościła na listach fanów Netflix, jest serial „The Crown”, który przedstawia losy rodziny królewskiej. Teraz każda z nas może stworzyć fryzurę inspirowaną najbardziej znaną, potężną kobietą świata – królową Elżbietą II. Podobną fryzurę nosi także bohaterka serialu „The Chlling Adventures of Sabrina”, którego następny sezon premierę będzie miał właśnie w noc sylwestrową – co za przypadek!

Użyjemy do tego lokówki Hydraluxe CI89H1 od Remingtona:

Dokładnie zbieramy i odgarniamy włosy z twarzy, włosy zebrane z czoła zaczesujemy dokładnie do tyłu i kręcimy na lokówce razem z całą długością włosów. Sprężyste loki możemy dodatkowo podkręcić na szczotce, używając do tego suszarki.

Paryska nonszalancja

Kaskada kasztanowych fal głównej bohaterki serialu „Emily w Paryżu” to klasyczna fryzura na większe okazje. Subtelne delikatne fale pasują to każdego rodzaju stylizacji oraz są uniwersalne dla każdego kształtu twarzy.

Użyjemy do tego suszarki Hydraluxe AC8901 i lokówki CI89H1 od Remingtona:

Zaczynamy od rozczesania włosów na gładkie pasma, dokładnie je suszymy, sprószymy je lakierem do włosów, po czym przystępujemy do tworzenia bujnych fal. Na lokówkę zbieramy stosunkowo grube pasma, trzymamy je kilka sekund i delikatnie wypuszczamy z objęć lokówki. Delikatne urozmaicenie fryzury w paryskim stylu gotowe!

Dodaj komentarz

zobacz również

Czas na zdrowe nawyki

Uśmiech to najbardziej uniwersalny język świata. Jest wspólnym dla wszystkich ludzi wyrazem takich emocji jak szczęście, czy zadowolenie. Szeroki i…

Pełen życia i wolności letni festiwal Witariada już w lipcu!

Niezależni artyści, wspólne muzykowanie, ćwiczenia dla ciała i duszy, miasteczko dla dzieci, a przede wszystkim dużo zdrowego jedzenia przygotowanego ze…

Collagen – te składniki pozwolą zatrzymać Ci młodość na dłużej

Bardzo ważnym elementem w dbaniu o wygląd naszej skóry jest odpowiednie nawodnienie naszego organizmu. Dorosły człowiek powinien wypijać przynajmniej 2-3l…

Krem do golenia dla mężczyzny – jak wybrać odpowiedni?

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdej męskiej łazienki jest krem do golenia. Mają one podwójną rolę, z jednej strony zapewniają…