Piękni na nowo – z jakich zabiegów warto skorzystać po miesiącach izolacji?

Martwisz się o swój wygląd, bo od wielu miesięcy nie chodzisz na siłownię ani do klubu fitness? Nie uśmiechało Ci się bieganie w maseczce, nie mogłaś wyjechać, by pływać w morzu, ani spacerować po górach? Jesteś piękna i nawet dodatkowe kilogramy tego nie zmienią!

Jeśli jednak skutecznie chcesz zadbać o siebie, by szybko i efektywnie poprawić swój wygląd, to może warto właśnie teraz skorzystać z zabiegów upiększających w gabinecie medycyny estetycznej? Najnowocześniejsze rozwiązania są dostępne dla każdego, a dzięki wykorzystaniu innowacyjnych narzędzi technologicznych możesz odzyskać stracony czas i znowu poczuć się dobrze we własnej zdrowej i jędrnej skórze! Poniżej kilka zabiegów rekomendowanych przez specjalistów z Drzazga Clinic.

HIFU Advance

Aby skutecznie wymodelować sylwetkę, należy w pierwszej kolejności poprawić jędrność skóry. Warto więc skorzystać z nieinwazyjnego zabiegu liftingująco-modelującego, na różne partie ciała, takiego jak HIFU Advance. Technologia HIFU pozwala uzyskać spektakularny i widoczny efekt liftingu. Rozwiązanie w 2020 roku otrzymało nagrodę „Perły Dermatologii Estetycznej” w kategorii zabiegi liftingujące.

Czym jest HIFU, z którego korzysta urządzenie HIFU Advance? Opiera się na działaniu bezpiecznych fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości, które odpowiednio podgrzewają tkankę, stymulując ją do regeneracji. W efekcie dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny, przeciwdziałając procesom starzenia i zapobiegając wiotkości skóry. Metoda jest nieinwazyjna i nie wymaga specjalnego przygotowania, a po zabiegu nie ma konieczności przejścia okresu rekonwalescencji.

Terapia HIFU oparta jest na oryginalnej technologii TDT™ (Thermal Diffusion Treatment), która umożliwia uzyskanie różnych rodzajów energii cieplnej na skórze, co powoduje, że zabieg jest jeszcze bardziej efektywny i bezpieczny. Jest to proces przywracający skórze sprężystość i jędrność. HIFU Advance wyposażony jest również w specjalną głowicę do operowania w mniejszych i bardziej delikatnych okolicach.

Jakie efekty daje HIFU Advance? Zapewnia wymodelowanie sylwetki oraz redukuje miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową. Poprawa również elastyczność, strukturę i koloryt skóry.

Perfect Shape

Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem modelująco-liftingującym jest Perfect Shape – zabieg łączący w sobie cztery sprawdzone i efektywne technologie: vacuum, LED, fale radiowe oraz ultradźwięki.

Dzięki  vacuum, usuwane są zastoje limfatyczne, co w efekcie skutecznie redukuje cellulit i obrzęki. Dodatkowo, umieszczone w głowicy światło LED (czerwone) ujędrnia skórę, fala radiowa, wytwarzająca odczuwalne ciepło, powoduje wzrost mikrokrążenia, pobudzenie metabolizmu komórek tłuszczowych, dotlenienie skóry oraz zwiększenie produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych i w końcu ultradźwięki (kawitacja) wyszczuplają wybrane partie ciała i redukują komórki tłuszczowe.

CoolSculpting

Technologia CoolSculptingu wykorzystuje zjawisko kriolipolizy, polegające na kontrolowanym zamrażaniu komórek tłuszczowych, wywołując zjawisko krystalizacji kwasów tłuszczowych. W efekcie dochodzi do uszkodzenia i obumierania komórek tłuszczowych, które w naturalny sposób usuwane są z organizmu. Podczas jednego zabiegu CoolSculpting można zredukować tkankę tłuszczową nawet o 27% – jest to więc naprawdę prosty sposób na wymodelowanie sylwetki i zmniejszenie obwodu wybranych partii ciała. CoolSculpting to urządzenie bezpieczne, o udokumentowanym działaniu, posiadające certyfikat FDA (Amerykańska Agencja ds. Żywność i Leków). Jest to najlepsza metoda na nieinwazyjną redukcję tkanki tłuszczowej. Dodatkowym wyznacznikiem najwyższej jakości technologii CoolSculpting jest możliwość równomiernego schłodzenia tkanki do nawet -13 stopni, zapewniając całkowite bezpieczeństwo, dzięki systemowi zabezpieczenia przed odmrożeniem.

Zabieg jest wysoce komfortowy, w trakcie jego trwania pacjent leży w wygodnej dla siebie pozycji. Odpowiednio dobrana głowica zasysa tkankę pomiędzy panele chłodzące. Wbudowane w aplikator czujniki kontrolują temperaturę skóry w trakcie zabiegu, zapewniając jednakowy i stały przebieg. Podczas działania odczuwa się jedynie delikatne zassanie skóry w miejscu poddawanym zabiegowi.

Wśród opisanych zabiegów nie znalazłaś czegoś dla siebie? Na szczęście to tylko niektóre, spośród możliwości, jakie oferuje Drzazga Clinic, gdzie możesz na przykład skorzystać z fali uderzeniowej, czy drenażu limfatycznego, a także wielu innych nowoczesnych rozwiązań. Najnowsze zdobycze technologii kryją w sobie  wielką moc upiększającą i pomagają odzyskać dobrą sylwetkę. Do tego warto skorzystać z nowej usługi – „fit planu”, gdzie dostaniemy w pakiecie wskazówki jak na co dzień zadbać o odpowiednią dietę i ćwiczenia, które pozwolą znowu cieszyć się pięknem ciała! Po miesiącach izolacji zasługujesz na coś specjalnego!

Dodaj komentarz

zobacz również

Licówki – kiedy warto je stosować?

Licówki to jedno z popularniejszych rozwiązań w estetycznej stomatologii, pozwalające na osiągnięcie zdrowego i równego uśmiechu. Są to cienkie płatki…

Na czym polega terapia zeza i niedowidzenia?

Współczesna medycyna i optometria oferują szereg skutecznych metod leczenia zeza oraz niedowidzenia, stanów, które nie tylko wpływają na jakość widzenia,…

Jakie są korzyści z regularnych ćwiczeń na orbitreku?

Ćwiczenia fizyczne są niezbędne dla utrzymania zdrowia i dobrego samopoczucia. Wśród różnorodnych metod treningowych, orbitrek wyróżnia się jako urządzenie, które…

Kiedy może być potrzebne zwężanie pochwy?

Zwężanie pochwy to zabieg, który w ostatnich latach zyskał na popularności, głównie ze względów estetycznych i funkcjonalnych. Chociaż temat ten…