Pomysły na prezent urodzinowy dla mężczyzny – solidna dawka inspiracji

Mówi się, iż kobietom znacznie trudniej jest dobrać prezent dla mężczyzny, aniżeli mężczyźnie znaleźć coś dla płci pięknej. W końcu po jednej ze stron, nawet w przypadku braku pomysłu można zasięgnąć po biżuterię. Nie jest to też do końca prawda – jeśli chodzi o prezenty, męska strona nie jest zbytnio wymagająca. Facet niejednokrotnie ucieszy się z drobiazgu, wręczonego z nieco humorystycznym przekazem bądź też z funkcjonalnego przedmiotu. W poniższym wpisie zajmiemy się tematem męskich prezentów i postaramy się przedstawić kilka propozycji podarunków urodzinowych, z których ucieszy się każdy pan.

Przydatne akcesoria dla mężczyzn

Każdy mężczyzna lubi dostawać funkcjonalne rzeczy. Przeważnie są to akcesoria, na które mało kto zdecydowałby się samodzielnie, a ich posiadanie wielokrotnie może się przydać. Pierwszym i najpopularniejszym przykładem takich podarunków okaże się karafka z grawerowanymi szklankami do whisky. To idealne rozwiązanie na męskie spotkania, na których często alkohol stawiany jest na stół w ramach jego degustacji. Wiele firm oferuje możliwość stworzenia unikatowego grawera na szklankach i pudełku takich akcesoriów.

Drugim pomysłem może być cooler do butelek. Jest równie niezastąpiony w czasie spotkań i także możliwy do zakupu z grawerem. Inne pomysły to chociażby humorystyczny ręcznik z ciekawym nadrukiem czy też koszulka.

prezent na urodziny

Kosze okolicznościowe – idealny prezent dla mężczyzny

Nie da się ukryć, że większość mężczyzn lubi od czasu do czasu skosztować mniejszych bądź większych ilości alkoholu. Również tak jak każdy, często ma się ochotę na zjedzenie czegoś słodkiego. Dlatego też, znakomitą formą podarunku okażą się kosze prezentowe z alkoholem. To estetycznie zapakowane zestawy przydatnych i zazwyczaj bardzo smacznych produktów, których spotkanie w zwykłych sklepach stacjonarnych należy do rzadkości. Takie prezenty mogą uwzględniać nie tylko sam alkohol. W ich skład wchodzą niejednokrotnie:

  • słodkości w postaci rzemieślniczych czekolad

  • miody, konfitury i przetwory

  • kawy i herbaty

  • kosmetyki i produkty higieny osobistej

Wybór jest zazwyczaj ogromny, a firmy oferujące tworzenie takich zestawów stale rozszerzają swoją ofertę. Warto skorzystać z takiego rozwiązania szczególnie w momencie, gdy rzeczywiście nie ma pomysłu na funkcjonalny i praktyczny prezent dla przedstawiciela płci męskiej.

Prezenty podnoszące adrenalinę

Mówi się, że najlepszymi prezentami są chwile pozostawiające w głowie obdarowanego masę wspomnień. Przy jednoczesnym skoku adrenaliny, głowa nie jest w stanie łatwo zapomnieć danego momentu. Do takich podarunków zalicza się z pewnością lot balonem i szybowcem, skok na bungee bądź przejazd samochodem wyścigowym po torze. Każdy mężczyzna uwielbia adrenalinę, a raczej mało kto decyduje się samodzielnie zrobić taki prezent. Dlatego też, najlepszym rozwiązaniem będzie zakup bonu na jedną z wyżej wspomnianych atrakcji, szczególnie zalecany mężczyznom w okolicach trzydziestego roku życia.

Dodaj komentarz

zobacz również

Jak w praktyce wygląda produkcja czekolady?

Czekolada - słodka rozkosz, która koi nasze podniebienia od wieków. Chociaż dla większości z nas jest to jedynie smakowita przyjemność,…

Jak wygląda dostawa szyb do systemów aluminiowo szklanych w wieżowcach?

Współczesne wieżowce to nie tylko symbole nowoczesnej architektury, ale również prawdziwe arcydzieła inżynieryjne. Jednym z kluczowych elementów konstrukcyjnych w takich…

Jak wybrać dobry sklep z aparaturą medyczną?

W dzisiejszych czasach dostęp do wysokiej jakości aparatury medycznej jest niezwykle istotny dla funkcjonowania placówek opieki zdrowotnej oraz gabinetów lekarskich.…

Jak wybrać dobrą hurtownię napojów?

Nabycie napojów na masową skalę, czy to dla własnej restauracji, sklepu spożywczego czy innej działalności gospodarczej, może być zadaniem wymagającym.…