TaniaKsiazka.pl sprząta las! – zaproszenie do stworzenia materiału

Spółka Glosel to największa firma zajmująca się sprzedażą online w północno-wschodniej Polsce. Jest właścicielem m.in. sklepów internetowych TaniaKsiazka.pl oraz Bee.pl. W najbliższy wtorek, 20 kwietnia, firma zaplanowała specjalną akcję z okazji Dnia Ziemi – sprzątanie lasu na osiedlu Pietrasze (od ulicy Skrzatów).

W akcji weźmie udział ok. 30 osób, w tym współwłaściciele firmy – Łukasz Kierus oraz Agnieszka Stankiewicz-Kierus. Wszystko rozpocznie się po godzinie 13 i będzie trwało do godziny 16.

Akcja sprzątania lasu to tylko jedno z wielu proekologicznych działań, jakie spółka wdraża w swojej codziennej pracy. Dla przykładu, w nowym biurze przy ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego, pracownicy zadeklarowali, że całkowicie rezygnują z używania plastikowych butelek.

Każdy otrzymał szklaną butelkę i może do woli korzystać z dystrybutorów wody z filtrem

Ponadto jakiś czas temu radykalnie zmniejszono użycie folii stretch w procesie pakowania przesyłek i całkowicie zrezygnowano z folii bąbelkowej, a także innych plastikowych i sztucznych wypełniaczy. Zastąpiono je papierem bąbelkowym i wypełnieniem, które pracownicy robią sami ze zużytych kartonów.

W planach spółka ma również założenie łąki kwiatowej na dachu firmy i postawienie tam własnych uli.

Jeśli są Państwo zainteresowani stworzeniem materiału na ten temat, serdecznie zapraszamy 20 kwietnia w godzinach 13-16 do lasu na os. Pietrasze.

Dodaj komentarz

zobacz również

Jak właściwie korzystać z alkomatu?

Wydawać by się mogło, że nie ma nic prostszego niż korzystanie z alkomatu. Jednak wiele osób popełnia błędy przy dokonywaniu…

Gałki meblowe w aranżacji wnętrz

Gdy myślimy o odświeżeniu wyglądu mebli, najczęściej mamy na myśli wymianę wyposażenia kuchni czy salonu. Kiedy jednak planujemy jedynie podreperować…

Co lepiej wybrać – pojedyncze sztućce czy zestaw?

Eleganckie, starannie wykonywane sztućce nie są tylko przyborami służącymi do nakładania oraz spożywania posiłków. Pełnią także funkcję ozdób wzbogacających aranżację…

Wielka bitwa morska w Porcie Łódź

Na trzy dni – od 17 do 19 czerwca – Port Łódź stanie się miejscem zmagań 32 drużyn, które staną…