Czerwień, bomberki – co jeszcze jest na topie w modzie męskiej jesień-zima 2022/2023

W trendach w modzie męskiej jesień-zima 2022/2023 bardzo mocno przebija się różnorodność. O sztampie nie ma mowy. Amatorzy dość nieoczywistych połączeń i szukania nowości w stylizacjach mogą więc zacierać ręce. Nie oznacza to jednak, że nie ma w nich miejsca dla miłośników klasycznych rozwiązań, które pasują do każdej okazji. Sprawdźmy więc, jak prezentują się najnowsze trendy, w jaki sposób skompletować garderobę tak, aby czuć się modnie oraz komfortowo.

Garnitur 2.0 – najnowszy trend w modzie męskiej jesień-zima 2022/2023

Jednym z najbardziej gorących trendów w sezonie jesień-zima 2022/2023 jest garnitur, który przełamuje konwencje. Nie przypomina modelu, który wiódł prym w modzie męskiej w ostatnich latach, czyli wersji skrojonej na miarę sylwetki. Slim, bo o nim mowa nadal jest na topie, niemniej garnitury 2.0 nieco zbijają go z pantałyku.

Chcąc być modnym trzeba wziąć pod uwagę, że garnitur nie musi oznaczać prostej linii, idealnych kantów i typowej marynarki skrojonej na potrzeby szyku i elegancji. Może być też nieco bardziej eksperymentalnie, z klapą w innym kolorze, albo asymetrią w roli głównej. Sęk w tym, aby czuć się w danym modelu komfortowo i przepis na modną stylizację męską w wersji eleganckiej 2022/2023 gotowy.

Jakie kolory są modne w modzie męskiej jesień-zima 2022/2023? Czerwień!

Chcąc być modnym w sezonie jesień-zima 2022/2023 warto jest stawiać na modele garniturów, na marynarki, spodnie tudzież innej maści dodatki oraz akcesoria w wydaniu soczystej czerwieni. Co prawda nie była widziana w trendach już od dawna niemniej wraca z podwójną siłą.

Udowadnia, że ma w sobie ogromny potencjał stylizacyjny, którego aż żal jest nie wykorzystać. Stawiając na nią można sprawić, że nawet najbardziej banalne zestawienia ubrań będą miały swój niepowtarzalny charakter. Wystarczy jedynie wyjść poza ramy klasyki i spróbować nieco pobawić się modą. W końcu moda męska także ma swój potencjał. Aż żal stać obok niego obojętnie i stawiać na utarte schematy.

Moda męska jesień-zima 2022/2023 – dzianina na topie

Dzianina jest materiałem, który stał się modny już w ubiegłym roku, jednak projektanci nie potrafią się z nim szybko rozstać. Pojawia się na kamizelkach, które wiodły prym w poprzednim sezonie, jednak wpisały się w trendy na tyle mocno, że pozostają z nami na dłużej. Kroku dotrzymują im polówki wykonane z tego samego materiału, koniecznie z dużym kołnierzykiem.

Dodaj komentarz

zobacz również

Które gałęzie przemysłu korzystają z cięcia laserowego?

Cięcie laserem to jedna z najbardziej precyzyjnych metod obróbki różnego rodzaju surowców i materiałów. Dzięki licznym zaletom wycinarek laserowych, takich…

Cechy rozpoznawcze mebli w stylu industrialnym

Styl industrialny ma bogatą tradycję, wywodzącą się z połowy XX wieku. Nawiązuje do starych fabryk i opuszczonych obiektów poprzemysłowych. Surowe,…

Glany w damskich stylizacjach. Przegląd rozwiązań

Glany – kojarzone na ogół z rockandrollowymi lub militarnymi stylizacjami – na dobre zagościły w modzie damskiej, udowadniając, że pasują…

Klima – czym się kierować przy jej wyborze?

Posiadanie dobrej klimy to naprawdę spory komfort, szczególnie obecnie w czasach, w których z każdym rokiem lato jest coraz bardziej…