Elektroniczny obieg dokumentów w firmie – co trzeba wiedzieć?

Decydując się na elektroniczny obieg dokumentów w firmie, warto pamiętać o kilku podstawowych elementach. To właśnie dzięki nim można będzie dokonać najlepszego dla siebie wyboru. Co warto wiedzieć? Eksperci odpowiadają.

Elektroniczny obieg dokumentów w firmie – bezpieczeństwo

Elektroniczny obieg dokumentów w firmie jest bardzo bezpiecznym narzędziem do tego, aby można było skutecznie zadbać o szyfrowanie danych zawartych na umowach i nie tylko. Dzięki temu dane osobowe klienta są chronione nawet podczas ataków hakerskich.

KartGIS to system, który również dysponuje wieloma różnorodnymi systemami ochrony danych, które między innymi uniemożliwiają przypadkowe wysłanie dokumentu do klienta, którego nie dotyczy. W ten sposób można podnieść poziom profesjonalności.

Elektroniczny obieg dokumentów w firmie – szybkość

Taki obieg dokumentów jest również na tyle szybki, że zaoszczędza wiele czasu każdemu pracownikowi. Wystarczy zeskanować konkretny dokument, a system automatycznie zarejestruje go w bazie. To ważne, aby można było działać wydajniej.

Jednocześnie pozwala to między innymi zawierać umowy z klientami na odległość. Mogą oni niemal natychmiast otrzymywać niezbędne dokumenty, na przykład na swoją skrzyknę mailową lub prosto do aplikacji. Dzięki temu zwiększa się sprzedaż wybranej usługi.

Elektroniczny obieg dokumentów – niezawodność

Taki obieg jest również niezawodny. Wynika to między innymi z faktu, że jest skonstruowany na bazie systemów oraz algorytmów, które nieustannie się zmieniają. W łatwy sposób można również połączyć system KartGIS z eBOK.

Obieg dokumentów zawsze działa tak, jak zechce tego właściciel firmy. Dzięki temu można dostosować program pod indywidualne potrzeby konkretnej branży. To ważne, ponieważ w każdym przedsiębiorstwie panują inne warunki.

Elektroniczny obieg dokumentów w firmie jest doskonałą możliwością przyśpieszenia wysyłania danych w sposób bezpieczny i niezawodny.

Dodaj komentarz

zobacz również

Jak w praktyce wygląda obsługa prawna firm?

W dzisiejszym złożonym świecie biznesu, prawidłowe zarządzanie wymaga nie tylko umiejętności biznesowych, ale także wsparcia ze strony prawników. Obsługa prawna…

Księgowość — co warto o niej wiedzieć?

Księgowość jest nieodłącznym elementem funkcjonowania każdej organizacji, niezależnie od jej wielkości czy branży. Jest to dziedzina zajmująca się dokumentowaniem, analizowaniem…

Jakie meble wybrać na stanowisko do pakowania przesyłek?

Ze względu na fakt, iż większość ludzi dużo zamawia przez Internet, powstaje coraz więcej miejsc pracy związanych z pakowaniem przesyłek.…

Jak wyglądają szkolenia z pierwszej pomocy?

Każdy z nas powinien wiedzieć, jak udzielić pierwszej pomocy. Nigdy nie możemy przewidzieć naszym życiu, kiedy będziemy świadkami wypadku lub…