Elektroniczny obieg dokumentów w firmie – co trzeba wiedzieć?

Decydując się na elektroniczny obieg dokumentów w firmie, warto pamiętać o kilku podstawowych elementach. To właśnie dzięki nim można będzie dokonać najlepszego dla siebie wyboru. Co warto wiedzieć? Eksperci odpowiadają.

Elektroniczny obieg dokumentów w firmie – bezpieczeństwo

Elektroniczny obieg dokumentów w firmie jest bardzo bezpiecznym narzędziem do tego, aby można było skutecznie zadbać o szyfrowanie danych zawartych na umowach i nie tylko. Dzięki temu dane osobowe klienta są chronione nawet podczas ataków hakerskich.

KartGIS to system, który również dysponuje wieloma różnorodnymi systemami ochrony danych, które między innymi uniemożliwiają przypadkowe wysłanie dokumentu do klienta, którego nie dotyczy. W ten sposób można podnieść poziom profesjonalności.

Elektroniczny obieg dokumentów w firmie – szybkość

Taki obieg dokumentów jest również na tyle szybki, że zaoszczędza wiele czasu każdemu pracownikowi. Wystarczy zeskanować konkretny dokument, a system automatycznie zarejestruje go w bazie. To ważne, aby można było działać wydajniej.

Jednocześnie pozwala to między innymi zawierać umowy z klientami na odległość. Mogą oni niemal natychmiast otrzymywać niezbędne dokumenty, na przykład na swoją skrzyknę mailową lub prosto do aplikacji. Dzięki temu zwiększa się sprzedaż wybranej usługi.

Elektroniczny obieg dokumentów – niezawodność

Taki obieg jest również niezawodny. Wynika to między innymi z faktu, że jest skonstruowany na bazie systemów oraz algorytmów, które nieustannie się zmieniają. W łatwy sposób można również połączyć system KartGIS z eBOK.

Obieg dokumentów zawsze działa tak, jak zechce tego właściciel firmy. Dzięki temu można dostosować program pod indywidualne potrzeby konkretnej branży. To ważne, ponieważ w każdym przedsiębiorstwie panują inne warunki.

Elektroniczny obieg dokumentów w firmie jest doskonałą możliwością przyśpieszenia wysyłania danych w sposób bezpieczny i niezawodny.

Dodaj komentarz

zobacz również

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy przy prowadzeniu karty podatkowej?

W dobie dynamicznie zmieniających się przepisów podatkowych, prowadzenie własnej działalności gospodarczej staje się coraz większym wyzwaniem. Jednym z aspektów, który…

Imprezy integracyjne dla firm – dlaczego warto je organizować?

W dzisiejszym szybko zmieniającym się środowisku biznesowym, gdzie konkurencja staje się coraz bardziej zacięta, budowanie solidnej i zgranej kadry pracowniczej…

Czym zajmuje się doradca podatkowy?

W dobie złożonej i dynamicznie zmieniającej się przepisów podatkowych, rola doradcy podatkowego staje się niezwykle istotna dla przedsiębiorców oraz osób…

Jak wybrać dobre biuro rachunkowe?

Decyzja o wyborze biura rachunkowego jest jednym z najważniejszych kroków, przed którym stają przedsiębiorcy oraz osoby prywatne poszukujące profesjonalnego wsparcia…