Smartney i Comperia rozpoczynają współpracę

Smartney kontynuuje rozwój i systematycznie poszerza sieć partnerstw, w tym poszerzających dostępność produktu na rynku. Tym razem rozpoczął współpracę z portalem Comperia.pl  Wspólny projekt ma na celu udostępnienie użytkownikom portalu nowoczesnych pożyczek, dostarczanych przez Smartney. Zastosowane rozwiązania open banking sprawiają, że proces jest dla klientów szybki i intuicyjny.

15 lutego zakończona została integracja usług oferowanych przez Smartney na platformie Comperia.pl. Klienci portalu wypełniają jeden wspólny wniosek pożyczkowy, przetwarzany za pośrednictwem API. Dzięki tak skonstruowanemu procesowi, przedstawiana w porównywarce oferta Smartney spersonalizowana zostaje dla konkretnego użytkownika.

Po jej zaakceptowaniu klient kierowany jest na stronę Smartney, gdzie może błyskawicznie przejść proces zakupu pożyczki

Według Katarzyny Jóźwik, dyrektor zarządzającej Smartney: „Podobne rozwiązania sprawiają, że klienci przestają spoglądać na korzystanie z finansów jak na niedogodność. Open Banking i rozwiązania integrowane za pośrednictwem API maksymalne upraszczają sam proces i eliminują potrzebę kilkukrotnego wprowadzania tych samych danych lub dostarczania dokumentów. Klienci oszczędzają czas  mogąc wnioskować i otrzymać decyzję pożyczkową o dowolnej porze dnia i nocy oraz w weekendy, widzą w tym procesie dużo plusów w porównaniu do  tradycyjnego pożyczania.”

„ComperiaRaty to konsekwentnie budowany i świetnie kojarzony już przez klientów marketplace. Nawiązanie współpracy z  międzynarodową instytucją finansową – w Polsce reprezentowaną przez Smartney – to kolejny krok w rozwoju naszej platformy finansowej. Nasi klienci zyskają dodatkową możliwość finansowania swoich potrzeb”, tłumaczy Paweł Szukalski z Comperia.pl S.A.

„Jestem przekonany, że oferta Smartney będzie jedną z najkorzystniejszych, jakie zobaczą użytkownicy platformy Comperia.pl. ” – zapewnia Tomasz Głodowski, dyrektor sprzedaży w Smartney – „Wciąż wielu klientów przyzwyczajonych jest do tego, że pożyczkę lub kredyt bierze się w okienku, osobiście. My pokazujemy, że da się to zrobić w sposób lepiej dopasowany do obecnej rzeczywistości. Współpraca z Comperia.pl S.A. jest kolejnym krokiem, w kierunku upowszechnienia naszych usług”.

„Oney Bank, właściciel Smartney to europejski ekspert w zakresie kredytów konsumenckich, finansowania zakupów oraz innych rozwiązań finansowych i ubezpieczeniowych, co stanowi perspektywę poszerzania współpracy w przyszłości. Cieszymy się, że zdecydował się wejść z nami we współpracę zarówno ze względu na atrakcyjną ofertę dla naszych klientów, jak i istotny w 2021 roku trend łączenia sił rozwijających się fintechów” – mówi Paweł Szukalski, członek zarządu Comperia.pl S.A. odpowiedzialny za rozwój platformy ComperiaRaty.

Dodaj komentarz

zobacz również

Jak przeprowadzane jest zdalne szkolenie BHP?

Obecnie istnieje wiele form przeprowadzenia szkoleń BHP. Jednymi z najpopularniejszych jest przeprowadzenie ich w formie on-line, czyli e-learningu. Jednak w…

Antresole magazynowe a przepisy BHP

Przestrzeń w magazynie musi być dobrze zaplanowana i urządzona. Jest to podstawa do dobrej i wydajnej pracy. Nie można również…

Akt notarialny – jak go sporządzić?

Akt notarialny jest bardzo ważny dokumentem, który umożliwia przeprowadzenie wielu spraw. Warto jednak wiedzieć, w jaki sposób można go sporządzić.…

Dobra sala szkoleniowa w Gdańsku – o jakiej mowa?

Obiekty takie jak hotele często wykorzystywane są w celach szkoleniowych. Znajdują się w nich pomieszczenia, w których zmieścić się może…