Wielka bitwa morska w Porcie Łódź

Na trzy dni – od 17 do 19 czerwca – Port Łódź stanie się miejscem zmagań 32 drużyn, które staną do morskiej bitwy w wielkoformatowej grze w statki „Trafiony, zakupiony”. Będzie to zupełnie nowa odsłona tej znanej i kultowej zabawy bowiem w roli okrętów wystąpią…meble IKEA! Uczestnicy turnieju powalczą w szczytnym celu – wszystkie produkty użyte podczas rozgrywek trafią do Domu Samotnej Matki na potrzeby wyposażenia pokoi terapeutycznych. Honorową charytatywną bitwę o dodatkowe 3 000 zł dla podopiecznych Domu Samotnej Matki rozegrają także dwie znane łódzkie blogerki. 

Spośród osób, które wysłały swoje zgłoszenia wybrano 32 drużynym. Turniej rozpocznie się w najbliższy czwartek – 17 czerwca –  w Atrium Centrum o godzinie 17:00. Kolejne eliminacje zaplanowane zostały na piątek 18 czerwca (również od godziny 17:00). Rozstrzygające bitwy odbędą się natomiast w sobotę 19 czerwca od godziny 12:30. Każdy zespół biorący udział w turnieju otrzyma 50 zł do wydania w sklepie IKEA. Drużyny, które staną na podium otrzymają do wydania w szwedzkim sklepie 3 000 zł, 2 000 zł oraz 1 000 zł odpowiednio za zajęcie pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca.

Pierwszy dzień rozgrywek – 17 czerwca – zamknie charytatywna bitwa między ambasadorką Portu Łódź Olą Radomską (prowadzącą bloga „Mam wątpliwość”) oraz influencerką Michaliną Grzesiak (autorką bloga „Krystyno nie denerwuj matki”). O godzinie 20:20 w Atrium Portu Łódź rozegrają one partię statków, a zwyciężczyni bitwy będzie miała okazję przekazać na łódzki Dom Samotnej Matki kartę podarunkową do sklepu IKEA o wartości 3 000 zł.

– Cieszę się, że akcja „Trafiony, zakupiony” wzbudziła tak duże zainteresowanie. Przez najbliższe dni czeka nas zatem mnóstwo pozytywnych emocji i dobrej energii! Oczywiście zapraszam wszystkich do kibicowania drużynom poczas eliminacji i głównych rozgrywek. Pamiętajmy, że w tej grze każdy wygrywa ponieważ dokłada swoją cegiełkę do wsparcia Domu Samotnej Matki. Zawodnicy nie będą grali przypadkowymi meblami, to meble wybrane po konsultacji z przedstawicielami Domu Samotnej Matki, który z naszą pomocą odmieni wygląd dwóch pokoi spotkań do terapii indywidualnej i rodzinnej – mówi Jagoda Olesiak, kierownik marketingu Portu Łódź.

Dom Samotnej Matki w Łodzi mieści się przy ulicy Broniewskiego 1a

Zapewnia on całodobową opiekę matkom z dziećmi i kobietom w ciąży, pozostawionym bez jakiekolwiek pomocy ze strony najbliższych w okresie, w którym wymagają szczególnej troski, wsparcia i miłości. Dom Samotnej Matki wspiera kobiety w sytuacji kryzysowej związanej z bezdomnością, przemocą domową czy ubóstwem, udziela wsparcia psychologiczno-terapeutycznego, pomaga w usamodzielnieniu się oraz zapewnia bezpieczne i godne narodziny dla każdego dziecka.

Dodaj komentarz

zobacz również

Gałki meblowe w aranżacji wnętrz

Gdy myślimy o odświeżeniu wyglądu mebli, najczęściej mamy na myśli wymianę wyposażenia kuchni czy salonu. Kiedy jednak planujemy jedynie podreperować…

Co lepiej wybrać – pojedyncze sztućce czy zestaw?

Eleganckie, starannie wykonywane sztućce nie są tylko przyborami służącymi do nakładania oraz spożywania posiłków. Pełnią także funkcję ozdób wzbogacających aranżację…

Bliżej ludzi i lokalnych inicjatyw

- Jako firma odpowiedzialna społecznie i zaangażowana w życie lokalnej społeczności staramy się wspierać bliskie nam inicjatywy promujące zdrowy tryb…

Akcja-aktywizacja! Cykl bezpłatnych warsztatów w Katowickiej

Jesteś na początku kariery, nie możesz odnaleźć się na rynku pracy, a może chcesz odkryć w sobie nowe pasje lub…