Hotele Accor są gotowe na wakacyjne przyjęcie najmłodszych gości

Hotele grupy Accor to nie tylko doskonała propozycja wypoczynkowa dla rodzin, ale przede wszystkim miejsca, w których dzieci są traktowane jako wyjątkowi goście. Place zabaw, animacje, kąciki zabaw, bezpłatny pobyt i śniadania – to tylko niektóre z benefitów, na które mogą liczyć. W hotelach marki Accor można zrealizować też bony turystyczne.

Wakacje z najmłodszymi rządzą się specjalnymi prawami. Dzieci potrzebują nie tylko komfortowych warunków do wypoczynku, ale także dodatkowych atrakcji. Hotele Grupy Accor uwzględniają wszystkie te elementy. Mają ogromne doświadczenie w przyjmowaniu najmłodszych. W każdym obiekcie dzieci są traktowane jako wyjątkowi goście, dzięki czemu rodzinne wakacje stają się niezapomnianymi chwilami.

– Nasze hotele są doskonale przygotowane na przyjęcie rodzin. Bezkonkurencyjnie rozumiemy ich potrzeby, dlatego przygotowaliśmy specjalne oferty, które wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom. W obiektach Grupy Accor można też zrealizować bony turystyczne – mówi Joanna Świerkosz – VP Marketing, Guest Experience, Communication Accor Eastern Europe.

Potrzeby i plany gości

Jak wynika z ankiet przeprowadzonych wśród gości hoteli Accor, klienci chcieliby wykorzystać bony turystyczne w obiektach sieci, głównie w wakacje, nad morzem i w górach. Ponad 40 proc. planuje krótkie wyjazdy 2-3 dniowe, a ponad 50 proc. rozważa dłuższy pobyt. Jednocześnie ponad 90 proc. gości zadeklarowało, że są skłonni opłacić bonem nocleg i dodatkowo pokryć koszty atrakcji. Wakacje w rodzinnym gronie przez ponad 80 proc. planowane są głównie dla dwójki lub jednego dziecka. Dla wielu ważne jest również, aby do hotelu można było przyjechać z psem.

Śniadanie w cenie i pobyt w gratisie

W odpowiedzi na potrzeby rodzinnych wyjazdów, hotele grupy Accor oferują szereg zniżek i udogodnień związanych z charakterem każdej z marek oraz atrakcyjne pakiety, dzięki temu im dłuży pobyt, tym niższa cena. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich brandów jest zasada, że dzieci do lat 11 mają zapewniony nocleg z rodzicami i śniadanie bezpłatnie, a w wielu hotelach zniżki obejmują nawet 16-17 latków. We wszystkich obiektach mile widziani są również goście z pasami.

Marka ibis Styles oferuje bezpłatny nocleg dla dwójki dzieci poniżej 16 roku życia oraz bezpłatne śniadania. Dodatkowo w niedziele, w obiektach marki Novotel, w miarę dostępności możliwe jest późniejsze wymeldowanie. We wszystkich hotelach Novotel i większości Mercure, na rodziny czeka oferta Family, w ramach której pokój dla dzieci dostępny jest z 50-procentową zniżką. Wiele obiektów proponuje również wygodne, rodzinne pokoje z sofami.

Dodatkowe benefity dla gości

Osoby realizujące bon turystyczny w hotelach grupy Accor mogą liczyć także na inne, równie atrakcyjne benefity. Goście mogą przystąpić do programu lojalnościowego Accor Live Limitless, zarówno w recepcji, jak i online przed przyjazdem. Już samo dołączenie to gwarancja obniżenia ceny za nocleg do 10 proc. To rozwiązanie gwarantuje także zdobywanie punktów za pobyty, które w przyszłości można wymienić na bezpłatne noclegi. Wraz ze wzrostem punktów program pozwala także na korzystanie z dodatkowych przywilejów, np. napoi powitalnych, wczesnego zameldowania i późnego wymeldowania, podniesienia kategorii pokoju czy bezpłatnych śniadań w weekendy. Zgodnie z oficjalnymi wytycznymi, realizacja bonów jest możliwa bezpośrednio w recepcji hotelu.

Maksymalne bezpieczeństwo i opieka lekarza

Dzieci to dla rodziców największy skarb, dlatego hotele Accor przykładają szczególną wagę do bezpieczeństwa. ALLSAFE to specjalnie opracowane procedury, które pozwalają zachować najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa. Oznaczenie zostało przyznane przez Bureau Veritas – światowego lidera branży TIC (Testing, Inspection and Certification). Hotele oferują również medyczne wsparcie. Dzięki unikalnej usłudze i współpracy z towarzystwem ubezpieczeniowym AXA, goście w razie potrzeby mogą skorzystać z porady lekarskiej lub pomocy w umówieniu wizyty z certyfikowanym specjalistą. W razie złego samopoczucia wystarczy skontaktować się z recepcją i zgłosić potrzebę porady lekarskiej. Jeśli sytuacja nie okaże się pilna, gość będzie mógł zdecydować się na telefoniczną konsultację ze specjalistą, aby np. uzyskać niezbędną receptę. Jeśli sytuacja będzie wymagać osobistego spotkania z lekarzem, recepcja przekaże gościom dane kontaktowe, z uwzględnieniem preferowanego terminu wizyty.

Wyruszając z rodziną na wakacje, warto zaufać marce reprezentującej najwyższą jakość. Hotele Accor wyróżniają się komfortowymi wnętrzami oraz wyjątkową obsługą, dzięki której każdy gość będzie miał szansę na wakacyjny relaks z rodziną.

Dodaj komentarz

zobacz również

Przyrodnicze skarby Brodnickiego Parku Krajobrazowego

Brodnicki Park Krajobrazowy to niezwykły obszar chroniący cenne dziedzictwo przyrodnicze w północnej Polsce. Ten malowniczy park leży w województwie kujawsko-pomorskim, a…

O czym warto pamiętać szukając pokoju do wynajęcia?

Planując zasłużony urlop, wybór odpowiedniego miejsca na nocleg jest kluczowy dla komfortu i satysfakcji z podróży. Poszukiwanie idealnego pokoju do…

Atrakcje na Jeziorze Czorsztyńskim – propozycje dla rodzin z dziećmi

Atrakcje na Jeziorze Czorsztyńskim przyciągają licznych turystów, pragnących wypoczynku w świetnym otoczeniu przyrody. Góry, lasy i jeziora – czego chcieć…

Najlepsze namioty ze sklepu militarnego Milworld.pl

Zima to idealny czas, aby przygotować się na wiosenno-letni sezon obozowania na łonie natury. Kompletowanie wyposażenia campingowego najlepiej zacząć od…