Najlepsze namioty ze sklepu militarnego Milworld.pl

Zima to idealny czas, aby przygotować się na wiosenno-letni sezon obozowania na łonie natury. Kompletowanie wyposażenia campingowego najlepiej zacząć od zakupu nowoczesnego namiotu turystycznego. Dla osób, które uwielbiają wspólne biwakowanie w dużym gronie ciekawą alternatywą jest wybór namiotu wojskowego. Oferta sklepu militarnego Milworld.pl jest na tyle bogata, że oba rodzaje są dostępne w jednym miejscu. Zajrzyjmy zatem do asortymentu tej strony, aby wybrać kilka modeli godnych polecenia.

Wybierz namiot turystyczny sprawdzonego producenta

Katalog namiotów turystycznych i wojskowych sklepu militarnego Milworld.pl złożony jest w większości z produktów trzech firm o międzynarodowej renomie: Mil-Tec, MFH oraz Highlander. Dwie pierwsze pochodzą z Niemiec i specjalizują się w produkcji asortymentu wojskowego, paramilitarnego i outdoorowego. Ze względu na specyfikę potrzeb klientów namioty turystyczne Mil-Tec oraz MFH cechuje m.in. wysoka wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Miłośnicy survivalu często zapuszczają się w tereny, gdzie trudno znaleźć dogodne miejsce do rozbicia obozowiska. Stąd starania producentów, aby zarówno konstrukcja, jak i materiał były wykonane z najlepszych tworzyw. Dzięki temu użytkownicy mają pewność, że ich namioty turystyczne wytrzymają ekstremalne warunki i będą dzielnie służyć przez wiele lat.

Równie ciekawym asortymentem dysponuje szkocka marka Highlander. Została założona przez miłośnika wspinaczki wysokogórskiej. Z czasem ofertę odzieży i sprzętu outdoorowego poszerzono o katalog wyposażenia paramilitarnego: specjalne kurtki, naczynia oraz przydatne podczas bushcraftu akcesoria. Namioty Highlander cechuje przemyślana konstrukcja oraz korzystny stosunek jakości do ceny.

Uzupełnieniem oferty sklepu Milworld.pl są namioty wojskowe z demobilu. To produkty oryginalnie zaprojektowane na potrzeby zaopatrzenia armii, które po wycofaniu z użytkowania zostały odświeżone i udostępnione do sprzedaży cywilom. Ich główną zaletą jest wielkość. Pod jednym namiotem wojskowym spać może aż 25 osób!

Polecamy konkretne modele namiotów turystycznych

Wielkość namiotu turystycznego determinuje rodzaj jego konstrukcji, sposób rozbicia oraz ilość pomieszczeń. W ofercie sklepu militarnego Milworld.pl znajdują się egzemplarze przeznaczone do mieszkania zarówno przez jedną osobę, jak i modele dla 2, 3, 4 lub 5 osób.

Trzyosobowy Highlander Jupiter 3 to doskonała propozycja dla małżeństwa z dzieckiem, które okazjonalnie lubi wybrać się na wycieczkę za miasto. Tropik tego namiotu turystycznego wykonano z odpornego na promieniowanie UV poliestru pokrytego powłoką PU, natomiast stelaż wyprodukowano z wytrzymałego włókna szklanego.

Podobne parametry, lecz dużo większe gabaryty ma model Highlander z serii Oak przeznaczony do mieszkania przez sześć osób. Został wyposażony w system EZ Door™, który ułatwia poruszanie się pomiędzy pomieszczeniami. Ten namiot turystyczny posiada dwie sypialnie, przestronny przedsionek oraz zadaszony ganek. W modelu zastosowano powłokę Fire Retardant, dzięki której materiał po usunięciu źródła ognia gaśnie samoistnie.

Warto na koniec wspomnieć o produktach Mil-Tec i MFH. W przeciwieństwie do różnokolorowych modeli marki Highlander są pokryte kamuflażem lub tradycyjnym w wojskowości kolorem oliwkowym. Przyjmują nie tylko klasyczne kształty konstrukcji, ale także można nabyć równie wysoki, co wygodny namiot turystyczny typu tipi.

Dodaj komentarz

zobacz również

O czym warto pamiętać szukając pokoju do wynajęcia?

Planując zasłużony urlop, wybór odpowiedniego miejsca na nocleg jest kluczowy dla komfortu i satysfakcji z podróży. Poszukiwanie idealnego pokoju do…

Atrakcje na Jeziorze Czorsztyńskim – propozycje dla rodzin z dziećmi

Atrakcje na Jeziorze Czorsztyńskim przyciągają licznych turystów, pragnących wypoczynku w świetnym otoczeniu przyrody. Góry, lasy i jeziora – czego chcieć…

TomTom: 82% Polaków jest skłonnych spędzić wakacyjny urlop w kraju

Polacy są bardziej skłonni zaplanować wakacyjną podróż w kraju, niż wyjeżdżać zagranicę – tak wynika z najnowszego, europejskiego badania opinii*,…

Kolejne urodziny Muzeum Polskiej Wódki – to już 3 lata

Muzeum Polskiej Wódki to tradycja w nowoczesnym wydaniu, a urodzinowe atrakcje, jak twierdzą ich pomysłodawcy – przewodnicy i barmani – ową dewizę…