Jakie ścianki reklamowe wybrać dla firmy?

Powrót długo oczekiwanej możliwości spotkań z partnerami biznesowymi i klientami można wykorzystać jako motywację do przeglądu posiadanych narzędzi reklamowych. Popularnymi i wciąż skutecznymi ich rodzajami są ścianki reklamowe. Na rynku znajduje się kilka typów tych produktów. Czym się od siebie różnią? Które z nich będą najlepsze dla firmy? I w jakim miejscu warto je zamówić, by być zadowolonym z wyboru? Czytaj dalej i dowiedz się więcej.

Ścianki reklamowe – najpopularniejsze rodzaje

Należą do tradycyjnych narzędzi promocyjnych, lecz nie oznacza to, że ich rola w kreowaniu wizerunku firmy i przyciąganiu uwagi odbiorców stała się mniejsza. Wręcz przeciwnie. Dzięki wykorzystaniu ścianek reklamowych w przemyślany, spójny sposób, wciąż można osiągać wyznaczone cele biznesowe i komunikacyjne. Ten przemyślany sposób zastosowania wiąże się z zakupem odpowiedniego produktu. Mimo że oferta z tego typu rozwiązaniami wciąż się rozwija, istnieją rodzaje ścianek, które od lat cieszą się stałym zainteresowaniem. Należą do nich: ścianki Pop-Up, teleskopowe i roll-upy. Czym się od siebie różnią? Już wyjaśniamy.

Ścianki Pop-Up występują w kilku odsłonach. Ze względu na konstrukcję wyróżnić można na przykład ścianki łukowe i proste, nazywane też podstawowymi. Zwykle są one sprzedawane w zestawach z kuframi transportowymi, które można łatwo przekształcić w trybunki. Ścianki teleskopowe wyróżniają się lekkością i mobilnością. Ich teleskopowa konstrukcja została tak zaprojektowana, by móc w prosty sposób umieścić na niej baner napinany. Z kolei regulacja szerokości i wysokości umożliwia wykorzystywanie ścianek z materiałami o różnej wielkości i podczas wielu wydarzeń.

Ostatni z popularnych rodzajów, czyli roll-up, jest świetnym rozwiązaniem dla firm, jakie mają do dyspozycji nieco mniejszy budżet, lecz nie chcą rezygnować ze skuteczności takiej formy promocji. Gdy zastanowimy się, jak najlepiej je wykorzystywać, możemy skupiać się na tych stoiskach targowych i wyspach handlowych, które mają niedużą powierzchnię. W przypadku większych przestrzeni ścianki reklamowe typu roll-up warto połączyć z innym rodzajem na przykład ze ścianką Pop-Up, tworząc w ten sposób unikalny, dopasowany do specyfiki firmy system wystawienniczy.

Gdzie zamawiać profesjonalne ścianki reklamowe

Więcej informacji na temat cech produktów i ich walorów poznać można, przeglądając sklep internetowy oferujący popularne i nowoczesne ścianki. Świetnym przykładem miejsca, gdzie zamawiać można profesjonalne narzędzia wystawiennicze, jest sklep topexpo.pl. Ma w swej ofercie szeroki wybór ścianek, a każda z nich wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz jest wyposażona w rozwiązania ułatwiające montaż i transport. Wytrzymałość oraz ciekawy, estetyczny wygląd wzbogacone łatwością obsługi sprawiają, że są idealnymi rozwiązaniami dla firm często uczestniczących w wydarzeniach branżowych.

By dowiedzieć się, jak wygląda proces zamawiania ścianek reklamowych i móc skorzystać z darmowej wysyłki, warto zapoznać się ze wskazówkami umieszczonymi na stronie sklepu. W przypadku dodatkowych pytań lub chęci skorzystania z pomocy obsługa z przyjemnością udzieli odpowiedzi i zaoferuje wsparcie w kompletowaniu zamówienia. Przy okazji zakupów ścianek można również wyposażyć się w kompatybilne z nimi akcesoria i zamówić dla swej firmy inne narzędzia reklamowe, na przykład stojaki, potykacze, totemy czy gabloty.

Sprawdź także https://digilife.pl/potykacze-reklamowe-rodzaje-i-zastosowanie/

Dodaj komentarz

zobacz również

Jakie technologie wykorzystuje się do obsługi logistycznej sklepów internetowych?

W dobie rosnącej popularności e-commerce, efektywna obsługa logistyczna sklepów internetowych staje się kluczowym elementem zapewniającym sukces na rynku. W tym…

Od czego zależą koszty mycia okien na wysokościach?

Mycie okien na wysokościach to zadanie, które często pozostaje poza zasięgiem przeciętnego mieszkańca. Jednak nie tylko wieżowce i biurowce potrzebują…

Jak wybrać kredyt hipoteczny?

Kredyt hipoteczny należy do najpopularniejszych rodzajów finansowania. Zainteresowanie tym produktem to zasługa tego, że oferuje on duże wsparcie w zakupie…

Kiedy warto zdecydować się na outsourcing księgowości?

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, przedsiębiorcy muszą podejmować wiele decyzji, które mają wpływ na rozwój ich firm. Jednym z kluczowych…