Tabliczki informacyjne – praktyczne akcesorium czy zbędny dodatek?

Prowadząc działalność, warto pamiętać nie tylko o swoich pracownikach, ale także wyposażeniu biura. Często brakuje w nim oznaczeń, co jest szczególnie kłopotliwe, gdy siedziba firmy jest duża i znajduje się w niej wiele krętych korytarzy. Aby uniknąć zamieszania, jednocześnie ułatwić klientom i pracownikom odnalezienie się w ścianach firmy, warto postawić na tabliczki informacyjne. Gdzie je kupić?

Tabliczki informacyjne nie tylko do biura

Tabliczki z informacją, co znajduje się za drzwiami, to ważny element wyposażenia budynku nie tylko firmowego, ale także mieszkalnego. W apartamentowcach, blokach czy domach wielorodzinnych mieszka sporo osób. Odnalezienie się w nowym miejscu zamieszkania może być trudne bez właściwych oznaczeń. Dobrze więc wyposażyć budynek w tabliczki informacyjne. Dowiesz się z nich np., gdzie jest wyjście ewakuacyjne, toaleta czy zarezerwowany już stolik w restauracji. To właśnie m.in. w niej przyda się oznaczenie, że stół został już zdezynfekowany i można przy nim usiąść.

W urzędach, gdzie jest kilka stanowisk do obsługi klientów, dobrze sprawdzą się tabliczki informujące, że któreś z nich jest chwilowo nieczynne. Aby ułatwić petentom załatwianie formalności, warto też wykorzystać tabliczki z napisem „Zapraszamy do stanowiska obok”. Wszystko po to, aby nie pozostawiać zainteresowanych bez żadnej informacji.

Tabliczka informacyjna nada się nie tylko do eleganckich przestrzeni publicznych. W ofercie Nana.com znajdziesz m.in. tabliczki na boks dla konia. Są one wykonane z drewna i zawierają miejsce na wpisanie najważniejszych danych o zwierzęciu takich jak: data urodzenia, imię, numer telefonu do opiekuna konia, a także jadłospis z podziałem na trzy posiłki dziennie.

Tabliczki firmowe i informacyjne LED – prestiżowa reklama

Plakietki informacyjne nie muszą być nudne. Jeśli zależy Ci na zrobieniu wrażenia na osobach odwiedzających Twoje biuro czy inną przestrzeń publiczną, sięgnij po tabliczkę informacyjną z podświetleniem LED. Tak wykonana tablica z pewnością przyciągnie wzrok niejednego przechodnia. Dodatkowo w bardzo subtelny, ale owocny sposób pozwoli zapamiętać nazwę i logo firmy. Tego rodzaju oznaczenie możesz umieścić nie tylko przy wejściu do samego biura, ale także budynku, aby było widoczne z ulicy.

informacyjna tabliczka

Logo przestrzenne umieszczone w ścianie to subtelna reklama i nienachalna opcja na zwiększenie prestiżu firmy. Świetnie sprawdzi się także jako dekoracja wnętrza. Tablica LED wykonana jest z pleksi. Na nią instalowane są kolorowe litery, bądź logo w zależności od zamówienia. Gotową tablicę montuje się do ściany na stalowych dystansach, aby była trwała.

Sklep Nana realizuje także indywidualne projekty, dlatego jeśli zależy Ci na specjalnej tablicy informacyjnej, skontaktuj się z serwisem. Pamiętaj też, że to nie jedyne produkty, które znajdują się w ofercie tego sprzedawcy. Sklep oferuje gadżety biurowe czy upominkowe dla klientów hurtowych i detalicznych, pieczątki czy przedmioty na specjalne okazje (topper na tort komunijny, zawieszka na znicz z dowolną sentencją).

Dodaj komentarz

zobacz również

Diabetolog  – jaki jest zakres jego specjalizacji?

Diabetologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem, leczeniem i profilaktyką chorób związanych z cukrzycą. Specjalista w tej dziedzinie, zwany…

Kompleksowy przewodnik po pensetach do rzęs: od wyboru do zastosowania

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej pensetom do rzęs, które są niezbędnym narzędziem w pracy stylistki rzęs. Dowiesz się, jakie…

Czym wyróżnia się bandaż elastyczny samoprzylepny?

Samoprzylepny bandaż elastyczny to niezwykle przydatny produkt, który znacząco wyróżnia się w świecie opatrunków i pierwszej pomocy. Jego wszechstronność i…

Jak przebiega hipnoterapia?

Hipnoterapia to rodzaj terapii, który coraz częściej zdobywa popularność jako skuteczna metoda pomagająca ludziom radzić sobie z różnymi problemami psychicznymi…